Voorspellingen FC BeunInho
Ben jij FC BeunInho? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:30
|
Lecce
|
0 - 4 |
Atalanta
|
- | |||
Ronde totaal: 26 (795e) | |||||||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 19:00
|
Real Valladolid
|
1 - 0 |
Espanyol
|
- | |||
Ronde totaal: 35 (465e) | |||||||
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
- | |||
Ronde totaal: 16 (2.167e) | |||||||
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Juventus
|
3 - 0 |
Como 1907
|
- | |||
Ronde totaal: 26 (795e) | |||||||
Premier League 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Leicester City
|
1 - 1 |
Tottenham Hotspur
|
- | |||
Ronde totaal: 38 (2.168e) | |||||||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
2 - 2 |
Atlético Madrid
|
- | |||
Ronde totaal: 35 (465e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 0 | 7 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
1 - 0 | 5 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
wo 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
1 - 2 | 2 | ||
Elia | Icardi | ||||||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
1 - 1 | 0 | |||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
2 - 0 | 0 | |||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
1 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 21 (3.365e) | |||||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Celta de Vigo
|
- |
Valencia CF
|
1 - 1 | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
2 - 2 | |||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
2 - 1 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
3 - 2 | ||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
2 - 1 | ||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
0 - 2 | ||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Paris Saint-Germain
|
- |
Montpellier HSC
|
4 - 0 | |||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Sheffield Wednesday
|
- |
Leeds United AFC
|
0 - 2 | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Sevilla FC
|
- |
Villarreal CF
|
1 - 1 | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 13:30
|
Brighton & Hove Albion
|
- |
Manchester United
|
1 - 3 | |||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 13:30
|
Bristol City
|
- |
Coventry City
|
1 - 1 | |||
Hull City
|
- |
Millwall
|
1 - 0 | ||||
Queens Park Rangers
|
- |
Plymouth Argyle
|
2 - 1 | ||||
Dykes | Bundu | ||||||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
Crystal Palace
|
- |
West Ham United
|
1 - 3 | |||
Benteke | Kudus | ||||||
Fulham
|
- |
Leicester City
|
2 - 1 | ||||
Manchester City
|
- |
Ipswich Town
|
3 - 0 | ||||
Southampton FC
|
- |
Nottingham Forest
|
1 - 1 | ||||
Tottenham Hotspur
|
- |
Everton
|
3 - 1 | ||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
Blackburn Rovers
|
- |
Oxford United FC
|
1 - 0 | |||
Middlesbrough
|
- |
Portsmouth FC
|
1 - 0 | ||||
Norwich City
|
- |
Sheffield United
|
2 - 1 | ||||
Preston North End
|
- |
Luton Town
|
1 - 1 | ||||
Stoke City
|
- |
West Bromwich Albion
|
1 - 0 | ||||
Sunderland AFC
|
- |
Burnley
|
1 - 3 | ||||
Watford FC
|
- |
Derby County
|
1 - 0 | ||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
3 - 2 | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
Olympique Lyon
|
- |
AS Monaco
|
2 - 2 | |||
Mikautadze | Balogun | ||||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
CA Osasuna
|
- |
RCD Mallorca
|
1 - 1 | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Arsenal
|
0 - 2 | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Parma
|
- |
AC Milan
|
0 - 1 | |||
Udinese
|
- |
Lazio Roma
|
1 - 1 | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
3 - 1 | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Lille OSC
|
- |
Angers SCO
|
2 - 0 | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
FC Barcelona
|
- |
Athletic Bilbao
|
2 - 1 | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
0 - 4 | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Internazionale
|
- |
Lecce
|
2 - 0 | |||
AC Monza
|
- |
Genoa
|
0 - 0 | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
0 - 2 | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
AS Saint Etienne
|
- |
Le Havre
|
1 - 0 | |||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Espanyol
|
- |
Real Sociedad
|
0 - 1 | |||
Getafe CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
1 - 1 | ||||
Mayoral | Garcia | ||||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
- | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
- | ||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
RC Lens
|
- |
Stade Brest 29
|
- | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Newcastle United
|
- | |||
Wolverhampton W
|
- |
Chelsea
|
- | ||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
Swansea City
|
- |
Cardiff City
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
FC Nantes
|
- |
AJ Auxerre
|
- | |||
OGC Nice
|
- |
Toulouse FC
|
- | ||||
RC Strasbourg
|
- |
Stade Rennes
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Liverpool
|
- |
Brentford
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
Venezia FC
|
- | |||
Torino
|
- |
Atalanta
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
CD Leganes
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
zo 19:15
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Betis
|
- | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Olympique Marseille
|
- |
Stade de Reims
|
- | |||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
- | |||
AS Roma
|
- |
Empoli
|
- | ||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Girona FC
|
- |