Voorspellingen Mr. Stalin
Ben jij Mr. Stalin? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:00
|
ADO Den Haag
|
2 - 1 |
FC Volendam
|
- | |||
De Graafschap
|
2 - 2 |
Jong FC Utrecht
|
- | ||||
FC Den Bosch
|
1 - 1 |
MVV
|
- | ||||
FC Emmen
|
0 - 0 |
Helmond Sport
|
- | ||||
TOP Oss
|
1 - 0 |
SC Cambuur
|
- | ||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Sheffield Wednesday
|
0 - 2 |
Leeds United AFC
|
- | |||
Vandaag 13:30
|
Bristol City
|
1 - 1 |
Coventry City
|
- | |||
Hull City
|
0 - 0 |
Millwall
|
- | ||||
Queens Park Rangers
|
1 - 1 |
Plymouth Argyle
|
- | ||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
ACV
|
0 - 2 |
Kon. HFC
|
- | |||
Excelsior Maassluis
|
1 - 2 |
Barendrecht
|
- | ||||
GVVV
|
2 - 2 |
Rijnsburgse Boys
|
- | ||||
HHC Hardenberg
|
3 - 1 |
Spakenburg
|
- | ||||
Jong Almere City
|
0 - 1 |
Scheveningen
|
- | ||||
RKAV Volendam
|
1 - 3 |
Jong Sparta
|
- | ||||
Vandaag 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
- | |||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 16:00
|
Blackburn Rovers
|
1 - 1
(live)
|
Oxford United FC
|
- | |||
Middlesbrough
|
1 - 2
(live)
|
Portsmouth FC
|
- | ||||
Norwich City
|
1 - 1
(live)
|
Sheffield United
|
- | ||||
Preston North End
|
1 - 0
(live)
|
Luton Town
|
- | ||||
Stoke City
|
1 - 2
(live)
|
West Bromwich Albion
|
- | ||||
Sunderland AFC
|
1 - 0
(live)
|
Burnley
|
- | ||||
Watford FC
|
1 - 1
(live)
|
Derby County
|
- | ||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 16:30
|
FC Eindhoven
|
0 - 1
(live)
|
Jong Ajax
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
Vandaag 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
Vandaag 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
Morgen 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
Swansea City
|
- |
Cardiff City
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|