Voorspellingen alle_landen_doen-mee
Ben jij alle_landen_doen-mee? Log hier in om te voorspellen!
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:00
|
Energie Cottbus
|
1 - 3 |
Werder Bremen
|
- | |||
TuS Koblenz
|
0 - 1 |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Kickers Offenbach
|
2 - 1 |
1.FC Magdeburg
|
- | ||||
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
- | |||
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Eintracht Braunschweig
|
1 - 4 |
Eintracht Frankfurt
|
- | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
- | |||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
- | ||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Molde FK
|
0 - 1 |
IF Elfsborg
|
- | |||
FK RFS
|
2 - 1 |
APOEL Nicosia FC
|
- | ||||
LASK Linz
|
1 - 1 |
FCSB
|
- | ||||
Viktoria Plzen
|
1 - 0 |
Heart of Midlothian
|
- | ||||
Vandaag 19:30
|
PAOK Saloniki
|
3 - 0
(live)
|
Shamrock Rovers
|
- | |||
Vandaag 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
2 - 0
(live)
|
FC Petrocub
|
- | |||
Maccabi Tel Aviv
|
2 - 0
(live)
|
TSC Backa Topola
|
- | ||||
Vandaag 20:30
|
FC Lugano
|
1 - 1
(live)
|
Besiktas
|
- | |||
Vandaag 20:45
|
Dinamo Minsk
|
0 - 1
(live)
|
RSC Anderlecht
|
- | |||
Jagiellonia Bialystok
|
1 - 2
(live)
|
Ajax
|
- | ||||
Vandaag 21:00
|
Ferencvaros
|
0 - 0
(live)
|
FK Borac Banja Luka
|
- | |||
Vandaag 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
||||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
|||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
|||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
|||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
||||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
||||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
||||
SV Urk
|
- |
HBC
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
||||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
|||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
||||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
|||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
|||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
|||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
||||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
|||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Cercle Brugge
|
Uitgesteld
-
|
KAA Gent
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
||||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:15
|
KVC Westerlo
|
- |
OH Leuven
|
||||
RSC Anderlecht
|
Uitgesteld
-
|
KRC Genk
|
|||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Royal Antwerp FC
|
- |
KV Mechelen
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 13:30
|
FCV Dender EH
|
- |
Club Brugge
|
||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Goes
|
- |
Meerssen
|
||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
St. Truiden
|
- |
Union St. Gilloise
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Standard Luik
|
- |
Beerschot VA
|
||||
zo 19:15
|
Charleroi
|
- |
KV Kortrijk
|