Voorspellingen MR. Motion
Ben jij MR. Motion? Log hier in om te voorspellen!
KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
- | |||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
- | ||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
- | ||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
- | ||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
- | ||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
- | ||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
- | ||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
- | ||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
- | ||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
- | ||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
- | ||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
- | ||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
- | ||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
- | ||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
- | ||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
- | ||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
- | ||||
Vandaag 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
- | |||
Morgen 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
- | |||
ASWH
|
- |
SVBO
|
- | ||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
- | ||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
- | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
- | ||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
- | ||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
- | ||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
- | ||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
- | ||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
- | ||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
- | ||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
- | ||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 12:10
|
Australië
(C)
|
- |
Bahrein
(C)
|
- | |||
do 12:35
|
Japan
(C)
|
- |
China
(C)
|
- | |||
do 13:00
|
Zuid-Korea
(B)
|
- |
Palestina
(B)
|
- | |||
do 16:00
|
Oezbekistan
(A)
|
- |
Noord-Korea
(A)
|
- | |||
do 18:00
|
Iran
(A)
|
- |
Kirgizië
(A)
|
- | |||
Qatar
(A)
|
- |
VAE
(A)
|
- | ||||
Irak
(B)
|
- |
Oman
(B)
|
- | ||||
do 20:00
|
Jordanië
(B)
|
- |
Koeweit
(B)
|
- | |||
Saoedi-Arabië
(C)
|
- |
Indonesië
(C)
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 22:00
|
Bolivia
|
- |
Venezuela
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 00:00
|
Cook Eilanden
|
- |
Tonga
|
- | |||
Amerikaans Samoa
|
- |
Samoa
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 02:00
|
Argentinië
|
- |
Chili
|
- | |||
za 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
- | |||
za 03:00
|
Brazilië
|
- |
Ecuador
|
- | |||
za 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
- |