Voorspellingen amylb
Ben jij amylb ? Log hier in om te voorspellen!
KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morgen 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
|||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
|||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
|||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
|||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
|||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
|||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
|||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
|||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
|||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
|||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
|||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
|||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
|||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
|||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
|||||
Morgen 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
||||
wo 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
||||
ASWH
|
- |
SVBO
|
|||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
|||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
|||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
|||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
|||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
|||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
|||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
|||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
|||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
|||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 12:10
|
Australië
(C)
|
- |
Bahrein
(C)
|
||||
do 12:35
|
Japan
(C)
|
- |
China
(C)
|
||||
do 13:00
|
Zuid-Korea
(B)
|
- |
Palestina
(B)
|
||||
do 16:00
|
Oezbekistan
(A)
|
- |
Noord-Korea
(A)
|
||||
do 18:00
|
Iran
(A)
|
- |
Kirgizië
(A)
|
||||
Qatar
(A)
|
- |
VAE
(A)
|
|||||
Irak
(B)
|
- |
Oman
(B)
|
|||||
do 20:00
|
Jordanië
(B)
|
- |
Koeweit
(B)
|
||||
Saoedi-Arabië
(C)
|
- |
Indonesië
(C)
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 22:00
|
Bolivia
|
- |
Venezuela
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 00:00
|
Cook Eilanden
|
- |
Tonga
|
||||
Amerikaans Samoa
|
- |
Samoa
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 02:00
|
Argentinië
|
- |
Chili
|
||||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
FC Eindhoven
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
||||
za 03:00
|
Brazilië
|
- |
Ecuador
|
||||
za 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
||||
Tweede Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
HHC Hardenberg
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
||||
Derde Divisie A 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
SV Huizen
|
- |
Sportlust '46
|
|||||
Derde Divisie B 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
FC Rijnvogels
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
||||
VV Smitshoek
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
SteDoCo
|
- |
Goes
|
|||||
Tweede Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
ACV
|
- |
Spakenburg
|
||||
Excelsior Maassluis
|
- |
Jong Sparta
|
|||||
GVVV
|
- |
Quick Boys
|
|||||
RKAV Volendam
|
- |
Scheveningen
|
|||||
Derde Divisie A 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
RKVV DEM
|
||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Excelsior'31
|
||||
SV Urk
|
- |
DVS '33
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
Sparta Nijkerk
|
|||||
Derde Divisie B 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
S.V. TOGB
|
- |
HSV Hoek
|
||||
ASWH
|
- |
Meerssen
|
|||||
Kloetinge
|
- |
OJC Rosmalen
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
Gemert
|
|||||
Derde Divisie A 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
SC Genemuiden
|
||||
Tweede Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
Katwijk
|
- |
Barendrecht
|
||||
za 15:45
|
Jong Almere City
|
- |
Noordwijk
|
||||
Derde Divisie A 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
HBC
|
- |
DOVO
|
||||
Derde Divisie B 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
VVSB
|
- |
Quick Den Haag
|
||||
Tweede Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
De Treffers
|
- |
AFC
|
||||
zo 14:00
|
ADO '20
|
- |
Kon. HFC
|
||||
Derde Divisie A 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
TEC
|
- |
HSC '21
|
||||
Derde Divisie B 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
UNA
|
- |
FC Lisse
|
||||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Telstar
|
- |
MVV
|