Voorspellingen Paul1946
Ben jij Paul1946? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 20:00
|
Jong Ajax
|
- |
MVV
|
3 - 0 | |||
Ronde totaal: 11 (2.314e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
- |
FK Qarabag
|
2 - 1 | |||
FK Bodo/Glimt
|
- |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
- |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
wo 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
2 - 0 | |||
Conte | Geen score | ||||||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
- | ||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
- | ||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
- | ||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
2 - 0 | |||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
1 - 2 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
1 - 1 | ||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
2 - 0 | ||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
0 - 2 | ||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
1 - 1 | |||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
1 - 0 | ||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
0 - 0 | |||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
1 - 0 | ||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
ACV
|
- |
Kon. HFC
|
- | |||
Excelsior Maassluis
|
- |
Barendrecht
|
1 - 1 | ||||
GVVV
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
2 - 0 | ||||
HHC Hardenberg
|
- |
Spakenburg
|
1 - 2 | ||||
Jong Almere City
|
- |
Scheveningen
|
1 - 2 | ||||
Noordwijk
|
- |
Quick Boys
|
2 - 0 | ||||
Wendt | Geen score | ||||||
RKAV Volendam
|
- |
Jong Sparta
|
2 - 0 | ||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
1 - 0 | |||
Bousbiba | Geen score | ||||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
2 - 0 | |||
SV Urk
|
- |
HBC
|
1 - 0 | ||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
1 - 1 | ||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
1 - 2 | |||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
1 - 0 | ||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
3 - 1 | ||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
3 - 0 | |||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
2 - 1 | ||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
2 - 0 | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
2 - 0 | |||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
1 - 1 | |||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
1 - 2 | ||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
2 - 1 | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
0 - 3 | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
1 - 1 | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
1 - 1 | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
2 - 0 | |||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
- | |||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
2 - 0 | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
0 - 3 | ||||
Geen score | Gimenez | ||||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
De Treffers
|
- |
ADO '20
|
1 - 1 | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
2 - 1 | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
- | |||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
Fortuna Sittard
|
4 - 0 | |||
FC Twente
|
Uitgesteld
-
|
SC Heerenveen
|
2 - 1 |