Voorspellingen BCV 6
Ben jij BCV 6? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
2 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 35 (594e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
2 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 1 | 5 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
1 - 2 | 0 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Ronde totaal: 14 (4.174e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:45
|
Vitória SC
|
3 - 0 |
HŠK Zrinjski
|
2 - 1 | 5 | ||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
1 - 1 | 0 | ||
Conte | Icardi | ||||||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
2 - 1 | 0 | |||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
2 - 1 | 2 | |||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
1 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 14 (4.174e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
1 - 0 |
NK Celje
|
1 - 2 | 2 | ||
FK Mlada Boleslav
|
2 - 2 |
Paksi SE
|
1 - 1 | 7 | |||
Legia Warschau
|
2 - 0 |
FC Drita
|
2 - 0 | 10 | |||
Vandaag 18:30
|
FK Panevèžys
|
0 - 3 |
The New Saints FC
|
2 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Molde FK
|
0 - 1
(live)
|
IF Elfsborg
|
2 - 0 | 0 | ||
FK RFS
|
2 - 1
(live)
|
APOEL Nicosia FC
|
2 - 1 | 10 | |||
LASK Linz
|
1 - 1
(live)
|
FCSB
|
2 - 2 | 7 | |||
Viktoria Plzen
|
0 - 0
(live)
|
Heart of Midlothian
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
BK Häcken
|
1 - 2
(live)
|
1.FC Heidenheim
|
1 - 2 | 12 | ||
Agbonifo | Honsak | ||||||
Djurgårdens IF
|
1 - 0
(live)
|
NK Maribor
|
1 - 2 | 2 | |||
FC Kopenhagen
|
0 - 0
(live)
|
Kilmarnock
|
2 - 1 | 0 | |||
Omonia Nicosia
|
6 - 0
(live)
|
Zira FK
|
2 - 0 | 7 | |||
SK Brann
|
2 - 0
(live)
|
FC Astana
|
1 - 0 | 7 | |||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:30
|
PAOK Saloniki
|
1 - 0
(live)
|
Shamrock Rovers
|
2 - 1 | 5 | ||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:30
|
CFR Cluj
|
1 - 0
(live)
|
Pafos FC
|
2 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
1 - 0
(live)
|
FC Petrocub
|
2 - 1 | 5 | ||
Maccabi Tel Aviv
|
1 - 0
(live)
|
TSC Backa Topola
|
2 - 0 | 7 | |||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Fiorentina
|
0 - 2
(live)
|
Puskás Akadémia
|
2 - 0 | 0 | ||
HNK Rijeka
|
0 - 0
(live)
|
Olimpija Ljubljana
|
2 - 1 | 0 | |||
Kryvbas Kryvy Rih
|
0 - 1
(live)
|
Real Betis
|
0 - 3 | 7 | |||
Vikingur Reykjavik
|
1 - 0
(live)
|
FC Santa Coloma
|
1 - 0 | 10 | |||
Vandaag 20:15
|
FK Partizan
|
0 - 1
(live)
|
KAA Gent
|
1 - 3 | 5 | ||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
FC Lugano
|
0 - 0
(live)
|
Besiktas
|
1 - 2 | 0 | ||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
Wisla Krakow
|
0 - 0
(live)
|
Cercle Brugge
|
1 - 2 | 0 | ||
Alfaro | Augusto | ||||||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
||||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
|||||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
- |
HJK Helsinki
|
||||
Saint Patricks Athletic
|
- |
Istanbul Basaksehir
|
|||||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
||||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
- |
Larne FC
|
||||
Chelsea
|
- |
Servette FC
|
|||||
FC Sankt Gallen
|
- |
Trabzonspor
|
|||||
RC Lens
|
- |
Panathinaikos
|
|||||
Ronde totaal: 88 (217e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
||||
Ronde totaal: 34 (314e) | |||||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
||||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
|||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
|||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
|||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Paris Saint-Germain
|
- |
Montpellier HSC
|
||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
||||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
|||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
|||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
|||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
|||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
Olympique Lyon
|
- |
AS Monaco
|
||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Lille OSC
|
- |
Angers SCO
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
AS Saint Etienne
|
- |
Le Havre
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
RC Lens
|
- |
Stade Brest 29
|
||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
FC Nantes
|
- |
AJ Auxerre
|
||||
OGC Nice
|
- |
Toulouse FC
|
|||||
RC Strasbourg
|
- |
Stade Rennes
|
|||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
||||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Olympique Marseille
|
- |
Stade de Reims
|