Voorspellingen d_0412
Ben jij d_0412? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gisteren 00:00
|
Tonga
|
1 - 1 |
Samoa
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:00
|
Noord-Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
- | |||
Indonesië
(C)
|
- |
Australië
(C)
|
- | ||||
China
(C)
|
- |
Saoedi-Arabië
(C)
|
- | ||||
Vandaag 16:00
|
Kirgizië
(A)
|
- |
Oezbekistan
(A)
|
- | |||
Oman
(B)
|
- |
Zuid-Korea
(B)
|
- | ||||
Palestina
(B)
|
- |
Jordanië
(B)
|
- | ||||
Vandaag 18:00
|
VAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
- | |||
Bahrein
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
- | ||||
Vandaag 20:00
|
Koeweit
(B)
|
- |
Irak
(B)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentinië
|
- | |||
Vandaag 23:00
|
Chili
|
- |
Bolivia
|
- | |||
Ecuador
|
- |
Peru
|
- | ||||
Morgen 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
- | |||
Morgen 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazilië
|
- | |||
Eerste Divisie 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
Helmond Sport
|
- | |||
Excelsior
|
- |
Telstar
|
- | ||||
FC Den Bosch
|
- |
ADO Den Haag
|
- | ||||
FC Eindhoven
|
- |
FC Dordrecht
|
- | ||||
FC Emmen
|
- |
Roda JC
|
- | ||||
Jong AZ
|
- |
Vitesse
|
- | ||||
MVV
|
- |
FC Volendam
|
- | ||||
SC Cambuur
|
- |
Jong Ajax
|
- | ||||
TOP Oss
|
- |
Jong PSV
|
- | ||||
VVV-Venlo
|
- |
Jong FC Utrecht
|
- | ||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | ||||
za 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
- | |||
za 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
- | |||
za 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
- | |||
zo 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
zo 14:30
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
FC Utrecht
|
- | |||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | ||||
zo 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|
- |