Voorspellingen ❤️🤍❤️🔥🔥🔥🔥🔥❌❌❌
Ben jij ❤️🤍❤️🔥🔥🔥🔥🔥❌❌❌? Log hier in om te voorspellen!
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 21:30
|
Villarreal CF
|
- |
Celta de Vigo
|
- | |||
Morgen 19:00
|
RCD Mallorca
|
- |
Sevilla FC
|
- | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Rayo Vallecano
|
- |
FC Barcelona
|
- | |||
wo 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
- | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
- | |||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Valencia CF
|
- | |||
Real Valladolid
|
- |
CD Leganes
|
- | ||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
- | |||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
- | ||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Espanyol
|
- | |||
Real Sociedad
|
- |
Deportivo Alavés
|
- | ||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
- | |||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
- | ||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Girona FC
|
- |
CA Osasuna
|
- | |||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
- | |||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
- | ||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
- | ||||
do 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
- | |||
do 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
- | |||
do 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
- | |||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
- | ||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
- | ||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:30
|
UD Las Palmas
|
- |
Real Madrid
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
- | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
- | |||
za 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
- | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
- | |||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
- | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
- | |||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
- | ||||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
- | ||||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
- | |||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
- | |||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|
- |