Voorspellingen sprookje
Ben jij sprookje? Log hier in om te voorspellen!
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morgen 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
- |
FK Qarabag
|
||||
FK Bodo/Glimt
|
- |
Rode Ster Belgrado
|
|||||
Lille OSC
|
- |
SK Slavia Praag
|
|||||
wo 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
||||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
|||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
|||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
|||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 21:00
|
Sheffield Wednesday
|
- |
Leeds United AFC
|
||||
za 13:30
|
Bristol City
|
- |
Coventry City
|
||||
Hull City
|
- |
Millwall
|
|||||
Queens Park Rangers
|
- |
Plymouth Argyle
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
||||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
||||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
||||
SV Urk
|
- |
HBC
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
||||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
||||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
|||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Blackburn Rovers
|
- |
Oxford United FC
|
||||
Middlesbrough
|
- |
Portsmouth FC
|
|||||
Norwich City
|
- |
Sheffield United
|
|||||
Preston North End
|
- |
Luton Town
|
|||||
Stoke City
|
- |
West Bromwich Albion
|
|||||
Sunderland AFC
|
- |
Burnley
|
|||||
Watford FC
|
- |
Derby County
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
||||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
Swansea City
|
- |
Cardiff City
|