Predictions p 1
Are you p 1? Log in here to predict!
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
- | |||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
- | ||||
Champions League 2nd round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Yesterday 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
- | ||||
Conference League 2nd round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
- | |||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
- | ||||
Champions League 2nd round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
- | |||
Today 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
- | |||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
- | ||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
- | ||||
Conference League 2nd round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
- | |||
Tomorrow 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
- | |||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
- | ||||
Tomorrow 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
- | |||
Tomorrow 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
- | |||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
- | ||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
- | ||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
- | ||||
Tomorrow 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
- | |||
Tomorrow 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
- | |||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
- | ||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
- | ||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
- | ||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
- | ||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
- | ||||
Tomorrow 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
- | |||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
- | ||||
Tomorrow 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
- | |||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
- | ||||
Tomorrow 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
- | |||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
- | ||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
- | ||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 19:30
|
Goes
|
- |
Kloetinge
|
- | |||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
- | |||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
- | |||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
- | ||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
- | ||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
- | ||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
- | ||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
- | ||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
- | ||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
- | ||||
Bundesliga 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
- | |||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VVSB
|
- | |||
HSV Hoek
|
- |
ASWH
|
- | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
VV Smitshoek
|
- | ||||
Sat 15:00
|
Quick Den Haag
|
- |
Kozakken Boys
|
- | |||
Bundesliga 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
- | |||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
- | ||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
- | ||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
- | ||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 15:30
|
OJC Rosmalen
|
- |
FC Rijnvogels
|
- | |||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
- | |||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
- | |||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
Meerssen
|
- |
SteDoCo
|
- | |||
Bundesliga 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
- | |||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | |||
Sat 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
- | |||
Sat 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
- | |||
Sun 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
- | |||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
UNA
|
- | |||
Gemert
|
- |
S.V. TOGB
|
- | ||||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:30
|
Feyenoord
|
Postponed
-
|
Ajax
|
- | |||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
- | ||||
Bundesliga 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
- | |||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
- | |||
Bundesliga 2nd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
- |